Now is: 2017-11-22 14:50

Велосипедного туризму 2017-800х600

Інформація по Кубку України

протоколи змагань:

10 по 14 травня 2017 року у селі Воробіївка, Немирівського району проходили Кубки України серед юнаків з велосипедного туризму.
У змаганнях взяли участь 14 команд з різних регіонів та осередків України.
За перемогу боролися команди: Вінницької, Волинської, Харківської, Сумської, Кіровоградської, Запоріжської областей.

Програма змагань була насиченою та різноманітною. Більш ніж 60 учасників змагались на дистанціях Кубку України, «фігурне водіння велосипеду», «тріал», «велосипедний крос» визначили переможців серед низки команд з усієї України
Високий рівень підготовленості продемонстрували команди Вінницької області, які показали відповідно високий результат.
Згідно протоколів Головної суддівської колегії, переможцями у загальному заліку стали:
Залік серед юнаків старших
  • І місце - «Крокус – 1» Вінницької області (тренери Стефаник М.В. і Бевз О.Л.)
  • ІІ місце – Харківська область 1 (тренер Ободовський П.А.)
  • ІІІ місце  - Волинський ЦТСЕ (тренер Ященко М.В.)
В заліку юнаків молодших призові місця розподілились наступним чином:
  • І місце – Харківська область 3 (тренер Тиндик С.М.)
  • ІІ місце – «Крокус - 2» Вінницької області (тренер Бевз О.Л.)
  • ІІІ місце  - Харківська область 4 (тренер Олійник З.І.)
Дорослий кубок пройшов динамічно і цікаво, команда Вінницької області на чолі з нашим керівником гуртків Сідлецьким Р.С. виборола перше місце, а команда "Крокус - 1" з невеликим розривом залишилась на другій позиції. Наші вітання переможцям Кубку України з велосипедного туризму!