dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хочеш отримувати новини?

Хто на сайті?
На даний момент 130 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні140
mod_vvisit_counterВчора189
mod_vvisit_counterЗа тиждень522
mod_vvisit_counterМинулого тижня1181
mod_vvisit_counterЗа місяць3623
mod_vvisit_counterМинулий місяць6737
mod_vvisit_counterВсього190885

В онлайні (20 хвилин тому): 19
Твій IP 54.80.227.189
,
Now is: 2017-11-22 14:50
w500h5001347632752livejournal


Зведений загальний протокол 35 обласних змагань педагогічних працівників.
Кубок області.


З 10 по 15 травня 2017 року у с. Воробіївка, Немирівського району зібралися педагоги області, поблизу річки Південний Буг.

У змаганнях взяли участь 19 команд з різних міст та районів області. Відкрив 35-ті ювілейні змагання голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Коровій та заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюк Ігор Дмитрович.

 

За перемогу боролися команди: Барського, Вінницького, Немирівського, Жмеринського, Шаргородського, Оратівського, Липовецького, Бершадського, Піщанського, Липовецького, Тиврівського, Жмеринського, Козятинського, Хмільницького, Крижопільського, Калинівського районів, Іллінецької Обласної територіальної громади та міст Вінниця та Жмеринка.

 

Програма змагань була насиченою та різноманітною. Учасники змагались на різних дистанціях, а саме:

- водний туризм (дистанція «Слалом» на 4-х місному катамарані);

- «Фігурне водіння велосипеду»;

- дистанція «Скелі»;

- дистанції «Смуга перешкод» та «Крос-похід» з пішохідного туризму;

- конкурсно-спортивна програма.

 

Високий рівень підготовленості продемонстрували команди Вінницького, Козятинського, Оратівського, Немирівського, Липовецького районів та міста Вінниці.
dd6FgdiLBaAПриємно відзначити, що після тривалої перерви, у змаганнях взяли  участь команди м. Вінниці та м. Жмеринки.

Згідно протоколів Головної суддівської колегії переможцями у загальному заліку стали:

І місцеосвітяни Вінницького району, тренери: Добровольський М.П., Зулін Я.М.

ІІ місцеосвітяни м. Вінниця, тренер: Голуб Г.С.;

ІІІ місцеосвітяни Козятинського району, тренер: Чашковський Ф.А..

078qZQWgmDI