dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хто на сайті?
На даний момент 99 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні334
mod_vvisit_counterВчора630
mod_vvisit_counterЗа тиждень334
mod_vvisit_counterМинулого тижня5130
mod_vvisit_counterЗа місяць21047
mod_vvisit_counterМинулий місяць22917
mod_vvisit_counterВсього445390

В онлайні (20 хвилин тому): 21
Твій IP 172.68.65.59
,
Now is: 2019-05-27 10:29

--19955 копия

«Ми – Українці!»

23 листопада 2017 року відбувся Другий Обласний Форум українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми – Українці!». Організатори Форуму, педагогічний колектив Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, запропонували делегаціям працювати у кількох секціях, тематика яких різносторонньо описує діяльність учнівських колективів у закладах освіти Вінниччини з національно-патріотичного виховання.

Секції Форуму «Ми – Українці!»:

- «Учнівське самоврядування для формування громадської свідомості, відповідальності та активності учнівської молоді»;

- «Волонтерські об’єднання та громадські організації: напрями діяльності та форми співпраці з учнівськими колективами»;

- «Музей – органічний елемент виховної системи навчального закладу освіти»;

- «Механізм впровадження національно-патріотичного виховання у закладі освіти»;

- «Психологічний тренінг для керівників делегацій з формування та розвитку в учнівської молоді ціннісного та відповідального ставлення до громадянських обов’язків, толерантності одне до одного та представників інших національностей» (для керівників делегацій).

Кількість делегацій цьогоріч дещо перевищила минулорічну ‑ 33 колективи з районів (міст, ОТГ) Вінницької області (у 2016 році – 27). Голови учнівського самоврядування, активні волонтери, екскурсоводи, талановиті юні патріоти відверто розповіли про свою роботу у закладах освіти малої батьківщини, співпрацю з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, іншими соціальними інститутами на благо нашої Української держави.

Адміністрація та колектив Обласного центру  туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій щиро вдячна за співпрацю у проведенні Форуму ректору КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Дровозюку С.І., проректору з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи Іваниці Г.А., проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Герасімовій О.В., а також усім запрошеним гостям.

Форум «Ми – Українці!» уже став традиційним. Ми запрошуємо учнівські колективи Вінниччини до обміну досвідом наступного року!
IMG 0391

IMG 0354

IMG 0383