dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хочеш отримувати новини?

Хто на сайті?
На даний момент 83 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні79
mod_vvisit_counterВчора133
mod_vvisit_counterЗа тиждень79
mod_vvisit_counterМинулого тижня1380
mod_vvisit_counterЗа місяць3453
mod_vvisit_counterМинулий місяць5576
mod_vvisit_counterВсього201840

В онлайні (20 хвилин тому): 4
Твій IP 54.82.29.141
,
Now is: 2018-01-21 14:28

 

ПЕРШИЙ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ

УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ "МИ-УКРАЇНЦІ"

 

 23 листопада  2016 року Вінницьким обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій було проведено Перший обласний Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!».

      Учнівські колективи з 23 районів та 4 міст області працювали у секціях: «Учнівське самоврядування  як засіб формування соціальної  активності та громадянської самосвідомості учнівської молоді», «Спектр діяльності волонтерських об’єднань у виховній системі громади», «Музей ‒ органічний елемент виховної системи навчального закладу», «Відзначення національних дат і їх роль у відновленні історичної пам’яті та формуванні національної ідентичності». Окремо було проведено захід для керівників делегацій «Тренінг з національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці».

Роботу кожної секції координували модератори – педагогічні працівники ВОЦТСКЕ.  Творчий потенціал останніх підштовхнув учнів до пошукового діалогу, дискусії, обміну досвідом та думками.

Запрошені гості, голови та члени громадських та молодіжних організацій, об’єднань, спілок, а також депутати Обласної Ради, керівництво Департаменту освіти і науки вінницької облдержадміністрації  щиро привітали пошукові колективи з  досягненнями та напрацюваннями у руслі національно-патріотичного виховання  і налаштували на позитивний результат у майбутньому. 


bwxjv0vl2dq               c6mfgstrciq

k8w7he6vwjq                rsigrxruspi

up apzkjwsw                lzp0opgnghs