dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хто на сайті?
На даний момент 117 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні299
mod_vvisit_counterВчора630
mod_vvisit_counterЗа тиждень299
mod_vvisit_counterМинулого тижня5130
mod_vvisit_counterЗа місяць21012
mod_vvisit_counterМинулий місяць22917
mod_vvisit_counterВсього445355

В онлайні (20 хвилин тому): 19
Твій IP 172.68.65.29
,
Now is: 2019-05-27 09:58

Організаційно-масовий відділ

         Відділ є важливим структурним підрозділом закладу, у сфері  діяльності якого  пріоритетним напрямком протягом багатьох десятиліть є підготовка , підвищення кваліфікації  організаторів туристсько-краєзнавчої діяльності  в системі освіти.

         Традиційними формами роботи, які користуються найбільшою популярністю у педагогічної громадськості області є:

-       Семінари-практикуми початкової туристської підготовки з пішохідного, водного, велосипедного, гірського видів туризму із заліковими походами  по території області і держави .

-       Семінари-практикуми з підготовки суддів  туристських змагань. Як правило такі заходи проводяться напередодні обласних змагань учнівської, студентської молоді,  педагогічних працівників. Знання і навички отримані під час проведення семінарів, учасники використовують під час проведення змагань, вони стають організаторами  і членами ГСК  туристських змагань місцевого масштабу.

-       Семінари-практикуми початкової  і середньої  туристичної підготовки з пішохідного туризму із заліковим походом  І-ІІІ категорії складності  по Прикарпаттю,  Карпатах , Закарпаттю. Такі заходи користуються найбільшою  популярністю  і постійно поповнюють ряди  активу і організаторів  туристсько-краєзнавчої діяльності. Педагоги, учасники таких семінарів стають кваліфікованими керівниками ступеневих  і категорійних походів.

         Значне місце в діяльності відділу займає  участь у курсовій перепідготовці  педагогічних кадрів  різних категорій  у обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

         Відділ надає методичну  і практичну допомогу колегам з інших структурних підрозділів закладу  у підготовці  і проведенні ними масових і навчально-методичних заходів. Найбільше  це  виражається у співпраці з відділом спортивного туризму.

         Значну увагу працівники відділу надають інформаційно-методичній допомозі,  забезпеченню всіх форм і методів  туристсько –краєзнавчої роботи . За останні 5 років підготовлено понад 50 методичних розробок  і рекомендацій  на допомогу організаторам і учасникам  туристсько- краєзнавчої діяльності в системі освіти. Проводяться виступи на телебаченні (ВДТ), друкуються  матеріали на сторінках преси («Вінницька газета», «Слова педагога», «Освіта Вінниччини».)

За відділом закріплено 15 керівників гуртків які постійно  отримують кваліфіковану організаційно-методичну допомогу , консультацію з усіх питань які виникають в період  в процесі роботи з школярами.

ttmzfg12pgu              zhlmftadd8u

         Враховуючи значний досвід керівництва походами високих категорій складності , звання «майстер спорту», завідувача відділу Самелюк В.Ф. обрано головою  маршрутно-кваліфікаційної комісії обласної федерації спортивного туризму  і системи освіти. За весь період  діяльності   МКК  не зареєстровано аварій і нещасних випадків під час проведення категорійних походів з учнями, студентами, педагогами,  що говорить про високу кваліфікацію  і відповідальність голови і членів комісії . Звіти про подорожі зберігаються у відділі.

         Відділ плідно співпрацює з  державними громадськими організаціями в питаннях подальшого  розвитку туристсько-краєзнавчої справи. Серед них : обласна федерація спортивного туризму ,  міський туристичний клуб «Меркурій», обласна організація «Спорт для всіх» , управління з питань фізичної культури і спорту ОДА, відділи освіти райдержадміністрації і міських рад, будинок дитячої творчості, навчальні заклади області.