dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хто на сайті?
На даний момент 99 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні336
mod_vvisit_counterВчора732
mod_vvisit_counterЗа тиждень4201
mod_vvisit_counterМинулого тижня5295
mod_vvisit_counterЗа місяць14745
mod_vvisit_counterМинулий місяць16168
mod_vvisit_counterВсього416695

В онлайні (20 хвилин тому): 15
Твій IP 172.68.65.59
,
Now is: 2019-04-20 13:04

Емблема
Серед важливих напрямків діяльності Центру є організація правовиховної роботи, формування гармонійної, широко розвиненої активної особистості, яка дбала б про духовне та фізичне здоров'я, стан навколишнього середовища, шляхом залучення до занять у туристсько-краєзнавцих гуртках. Гуртки працюють за різними напрямками, що спрямовані на формування системного мислення, поглиблених знань, умінь і навичок з окремих навчальних дисциплін та туристсько - краєзнавчої роботи.
Під час гурткової роботи у вихованців формуються мовна культура, засвоюється туристська термінологія, практичні навички роботи з компасом, картографічними матеріалами, виконання топографічних робіт, свідоме ставлення до власного здоров'я.
У процесі гурткової роботи учнівська молодь має можливість займатись пошуково - дослідницькою роботою, що ефективно впливає на розвиток дитячого мислення,  дозволяє побачити і пізнати різні райони України, інші держави, закріпити вже здобуті знання та навички, розширити можливості щодо професіональної орієнтації.

Гуртки Спортивного туризму

Гуртки зі спортивного туризму є найбільш популярними і відвідуваними серед інших секцій, які працюють на базі ВОЦТСКЕ. Адже саме тут діти мають можливість органічно поєднати, і вибрати для майбутнього розвитку напрямок, в якому вони хочуть розвиватись.

Детальніше...

Гуртки Пішохідного туризму

Мають за мету спортивне удосконалення дитини в подоланні штучних та природних перешкод. Це означає, що діти удосконалюють комплекс знань, умінь і навичок, фізичної підготовленості, які вони отримали у школі для безпечного пересування людини по місцевості. Для реалізації цієї мети здійснюються подорожі, в яких гуртківці проживають насичені  будні.

Детальніше...

Гуртки зі Спортивного орієнтування

         У наш час спортивне орієнтування є одним з приорітетних напрямків туристсько - краєзнавчої роботи і багатокомпонентним видом з гурткової роботи, в якому для досягнення високого результату необхідно однаковою мірою володіти всіма компонентами фізичної, технічної, тактичної, психологічної підготовки.

Детальніше...

Гуртки Водного туризму

Гуртки Велосипедного туризму

Гуртки Туристів - краєзнавців

Гуртки Народознавства

У наш час провідним у формуванні свідомості дітей є ознайомлення з традиціями, звичаями, творчістю, ремеслами та промислами, морально - ціннісними орієнтаціями українського народу, а також розвиток практичних навичок роботи з різноманітними матеріалами. Це дає змогу виявити можливості дітей, їх природні нахили до певного виду художньої творчості, формувати стійкий інтерес до творчої діяльності, виховувати працелюбність і допитливість

Детальніше...

Гуртки Музеєзнавців

Гуртки Географічного краєзнавства

  Пошукова та краєзнавча робота має велике значення в процесі виховання учнів, вона сприяє розвитку їх творчих інтересів, розширює світогляд школярів, формує активну громадянську позицію, спонукає вести здоровий спосіб життя. Саме на таку мету орієнтуються керівники географічно краєзнавчих гуртків Центру.

Детальніше...

Гуртки Екологічного – краєзнавства

Природа наша матінка кохана,

Ліс – батько, земля – мати, діти – ми

 

Екологічна освіта і виховання учнів на сучасному етапі розвитку нашої країни – невід’ємна частина гурткової роботи у ВОЦТСКЕ.

Детальніше...

Гуртки Історичного краєзнавства

Хто не знає свого минулого,

Той не вартий майбутнього

     Історичне краєзнавство – сходинка до пізнання учнями рідного краю, реалізації інтересів у вивченні навколишнього середовища та історико – культурного надбання України та світу, формування туристсько – спортивних та краєзнавчих знань, умінь і навичок засобами позашкільної освіти.

Детальніше...

Гуртки Літературного краєзнавства

Література - скарбниця духовної мудрості народу

 

Літературна Вінниччина багата іменами відомих митців, які народилися, жили, працювали або перебували в певний період свого життя в нашій чарівній подільській стороні. Їхні здобутки становлять для нас літературно - краєзнавчу, художньо-естетичну цінність; Вони завжди стимулювали подальший розвиток літератури рідного краю.

Детальніше...