dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хто на сайті?
На даний момент 100 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні321
mod_vvisit_counterВчора630
mod_vvisit_counterЗа тиждень321
mod_vvisit_counterМинулого тижня5130
mod_vvisit_counterЗа місяць21034
mod_vvisit_counterМинулий місяць22917
mod_vvisit_counterВсього445377

В онлайні (20 хвилин тому): 23
Твій IP 172.69.63.62
,
Now is: 2019-05-27 10:18


images 1Готуємось до Великодня разом з ВОЦТСКЕ

Писанки завжди були одним з найголовніших атрибутів святкування Великодня. Їх розписували всією сім’єю – від мала до велика. А скільки радості це доставляє дітям! Відродити цю традицію вирішили керівники географо-краєзнавчого та народознавчого гуртків Центру – Барабаш В. Я та Ворощук О. Г.

Напередодні свята в ЗОШ №19 ВМР на об’єднаному занятті гуртківці опановували навички розпису великодніх яєць. Майстер-клас проводила завідувач екскурсійним відділом Сергеєва О. В, яка підготувала усі необхідні матеріали для проведення майстер-класу, професійно та детально пояснювала учням усі етапи підготовки та розпису яєць.

123


Обласний конкурс для керівників гуртків ВОЦТСКЕ

«Подорожуємо разом» (Положення і наказ)

посилання на документ

НАКАЗ ДЕПАРТАМЕНТА ОСВІТИ І НАУКИ №100

"Про підсумки проведення обласного конкурсу

"Дивовижна Вінниччина"" 

 

ЗАВАНТАЖИТИ alt

 

 

Тема програми:

 

«Рідний край – усе, що варто побачити.»

 

Залучення школярів Вінницької області до участі у вивченні історичної, літературної та культурної спадщини рідного краю.

 

Програма розрахована на дводенне перебування групи у м. Вінниці.

 

І - й етап  

 

-         вивчення історичних, архітектурних, культурних пам’яток Вінниці.

 

На мальовничих берегах Південного Бугу розкинувся один з обласних центрів України  Вінниця. Одні називають Вінницю містом молодості, інші підкреслюють її древність. Гордістю міста є його музеї, відомі не лише в Україні, але й далеко за межами нашої країни. Це Національний музей-садиба М.І.Пирогова, літературно-меморіальний музей М.М.Коцюбинського. Славиться своїми збірками обласний краєзнавчий музей, де зберігаються чисельні пам’ятки старовини, зокрема унікальна колекція стародавніх виробів із золота та срібла; обласний художній музей, де діти зможуть побачити картини видатних майстрів пензля минулих століть: В.Тропініна, Я.Засідателя, Н.Орди,  художників різних шкіл Європи.

 

Найстарішою мурованою пам’яткою Вінниці є архітектурний комплекс «Мури» (ХУІІ ст.), архітектурною перлиною міста - дерев’яна Миколаївська церква, збудована без жодного цвяха (1746). Чималу роль у створенні образу нашого міста кінця ХІХ – поч. ХХ ст. відіграв перший головний архітектор міста Г.Артинов. За його проектами збудований готель «Савой», міський театр, значна кількість житлових та культових споруд, які стали пам’ятками архітектури.

 

З Вінницею пов’язана доля багатьох видатних людей. У місці народився і проживав великий український письменник М.Коцюбинський; 20 років життя провів поблизу Вінниці у садибі «Вишня» (тепер с. Пирогово) вчений-хірург М.Пирогов. Народився у Вінниці і видатний український та російський кінорежисер, заслужений діяч мистецтв РРФСР Ігор Савченко.

 

Вінниця сьогодні – це чудові пам’ятники, які отримали подоляни у спадщину з минулого і цю спадщину ми зобов’язані знати та берегти.

 

Більше статтей...