dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хочеш отримувати новини?

Хто на сайті?
На даний момент 59 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні68
mod_vvisit_counterВчора212
mod_vvisit_counterЗа тиждень68
mod_vvisit_counterМинулого тижня1165
mod_vvisit_counterЗа місяць3043
mod_vvisit_counterМинулий місяць6737
mod_vvisit_counterВсього190305

В онлайні (20 хвилин тому): 5
Твій IP 54.225.16.10
,
Now is: 2017-11-19 15:58

     "Вчіть спостерігати і бачити явища навколишнього світу. Ведіть дітей в природу, в ті переломні для неї періоди, коли приходять бурхливі, стрімкі зміни - пробуджується життя, оновлюються животворні внутрішні сили живучого, накопичується енергія для майбутнього життєвого ривка". Це слова відомого педагога Василя Сухомлинського, який відводив провідне місце в розвитку особистості дитини саме екскурсіям.

     Розуміння природи, відчуття краси, не приходить само собою, ці знання і почуття розвиваються і виховуються у дитинстві, коли інтерес до навчання особливо великий.

    Ми усі з вами чудово розуміємо, яку чарівну силу має екскурсія, як вона впливає на духовний, культурний, моральний розвиток дитини. Колективне відвідування музеїв, виставок, підприємтсв з пізнавальною метою - і є екскурсія.

    Завданням екскурсії є збагачення знань учнів, становлення зв'язків теорії з практикою, розширення знань, розвиваток творчих здібностей учнів, їх спостережливості, естетичних смаків, пізнавальних інтересів.

    Тому одним із напрямків роботи екскурсійного відділу є організація та проведення навчально-тематичних екскурсій, розробка екскурсійних подорожей не тільки Вінниччиною, а й Україною. Для того щоб екскурсія була цікавою, зрозумілою, змістовною, вони поділяються за тематичними напрямками:

Тематика Екскурсій:

1 Природничі
2 Місцями видатних постатей
3 Спелеологічні
4 Духовні святині
5 Археологічні знахідки
6 Архітектурні споруди
7 Військово-історичні події
8 Історичні пам'ятки
9 Літературно-меморіальні музеї
10 Музично-меморіальні
11 Комплексні (оглядові)