dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хочеш отримувати новини?

Хто на сайті?
На даний момент 69 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні133
mod_vvisit_counterВчора189
mod_vvisit_counterЗа тиждень515
mod_vvisit_counterМинулого тижня1181
mod_vvisit_counterЗа місяць3616
mod_vvisit_counterМинулий місяць6737
mod_vvisit_counterВсього190878

В онлайні (20 хвилин тому): 26
Твій IP 54.80.227.189
,
Now is: 2017-11-22 14:38

246616 original


Підсумки проведення обласного історико-краєзнавчого конкурсу

«Моє Поділля»


Електронна версія додається


 

 


 

«Пером публіциста»

І місце -  «Петро Саблук – будівничий аграрної галузі незалежної України».

Виконавець: Скрижадловська Анастасія, учениця  10-А класу  ЗШ І-ІІІ ступенів  №3 м. Жмеринка.

Керівник: Іванишин Олег Олександрович, учитель історії ЗШ І-ІІІ ступенів  №3 м. Жмеринка.

ІІ місце – «Відлуння рідної землі»

Виконавець: Довгань Катерина, учениця 11-А класу ЗШ І-ІІ ступенів № 6 м. Жмеринка.

Керівник: Ніколашина Людмила Іванівна, учитель історії ЗШ І-ІІ ступенів № 6 м. Жмеринка.

ІІІ місце – « Подільський Соловейко»

Виконавець: Вихованець Валентина, вихованка  гуртка “Природа в оригамі” Тульчинської районної станції юних натуралістів.

Керівник: Івасюк Олеся Михайлівна, керівник гуртка Тульчинської районної станції юних натуралістів.

«Очима дослідника»

І місце – «Домініканський собор»

Виконавець: Олійник Богдан, вихованець гуртка “Юний фотоаматор” Тульчинського РЦНТТУМ .

Керівник: Максименко Євгеній Валерійович, керівник гуртка Тульчинського РЦНТТУМ.

ІІ місце – “Із глибини віків-до сучасності”

Виконавець: Коваль Анастасія,  учениця 8 класу ЗШ І-ІІ ступенів с. Рогізна Тиврівського району.

Керівник: Войтенко Ганна Дмитрівна, вчитель української мови та літератури ЗШ І-ІІ ступенів с. Рогізна Тиврівського району.

«Об’єктивом фотографа»

І місце«Турецький брід»

Виконавець: Адамович Руслан, учень 8 класу закладу ЗШ І-ІІ ступенів с. Рогізна Тиврівського району.

Керівник: Войтенко Ганна Дмитрівна, вчитель української мови та літератури ЗШ І-ІІ ступенів с. Рогізна Тиврівського району.

ІІ місце – «Селисько»

Виконавець: Михаліна Михайло, учень 8 класу закладу ЗШ І-ІІ ступенів с. Рогізна Тиврівського району.

Керівник: Войтенко Ганна Дмитрівна, вчитель української мови та літератури ЗШ І-ІІ ступенів с.Рогізна Тиврівського району.

ІІІ місце – «Уцілілі частини млина»

Виконавець: Помилуйко Аліна, учениця 9 класу закладу ЗШ І-ІІ ступенів с. Рогізна Тиврівського району.

Керівник: Войтенко Ганна Дмитрівна, вчитель української мови та літератури ЗШ І-ІІ ступенів с. Рогізна Тиврівського району.