dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт




Хто на сайті?
На даний момент 50 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні337
mod_vvisit_counterВчора521
mod_vvisit_counterЗа тиждень858
mod_vvisit_counterМинулого тижня4370
mod_vvisit_counterЗа місяць6398
mod_vvisit_counterМинулий місяць18323
mod_vvisit_counterВсього344625

В онлайні (20 хвилин тому): 22
Твій IP 173.245.54.36
,
Now is: 2018-12-11 15:21
img018 копия  копияВінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій ВІТАЄ!!!
збірну команду області з
ІІ загальнокомандним місцем!

З 18 по 23 липня 2018 року збірна команда Вінницької області, яка складалася з вихованців «Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій» та комунального закладу "Вінницького районного Будинку дитячої творчості" Вінницької районної ради взяли участь у 47-му Чемпіонаті України серед учнівської молоді з пішохідного туризму, який проходив у  районі с. Теремне Острозького району Рівеньскої області. Боротьба проходила між 21 командою з усієї України.
Центр виносить подяку тренерам за професійний підбір гуртківців та об'єднання їх в чудову і сильну команду.
  • Вінницький район туристичний клуб "Гермес" керівники Добровольський М.П. та Зулін Я.М.
  • Вінницький район туристсько спортивний клуб "Туристська молодь" керівник Уманець Е.О.
  • Вінницький район туристичний клуб "Rock" керівник Вітюк І.М.
  • Козятинський район туристичний клуб "Вертур" керівник Чашковський Ф.А.
  • м. Ладижин туристичний клуб "Крокус" керівники Стефаник М.В. та Бевз О.Л.
Перемога на дистанціях "Смуга перешкод" та "Смуга перешкод" (особиста) майже відкрила перед збірною командою вершину 47 чемпіонату, але прикрі помилки на дистанції "Крос похід" вивели гуртківців на 2 загальнокомандне місце.

Кожен учасник команди проявив себе з найкращої сторони: напружені тренування, жага до перемоги, взаємодопомога та підтримка, а особливо вміння справлятись з перед стартовими переживаннями та достатьно помітним психологічним тиском на змаганнях з такою великою кількістю команд це все робить наших гуртківців найкращими не тільки у нашій області але й у всій країні!

До складу команди центру на цих змаганнях входили такі спортсмени:
  • Шаповал Микола Грогорович виборов 1 місце в особистій техніці на гілці Б з великим відривом від інших учасників;
  • Мурованна Ганна Сергіїівна виборола 1 місце в особистій техніці на гілці Б серед дівчат з феноменальним відривом від інших учасників;
  • Липський Вадим Вікторович виборов 1 місце в особистій техніці на гілці А;
  • Погорілий Олег Володимирович;
  • Петрусьова Ірина Михайлівна ;
  • Баюк Віктор Вікторович;
  • Рагозіна Аліна Олександрівна;
  • Шкільний Роман Олександрович;
Щиро вітаємо гуртківців з виконанням високих розрядних норм! А також додаємо протоколи змагань для аналізу та перегляду всім хто захоплюється спортивним туризмом!


G0041838
G0051857
IMG 8003
IMG 8088
IMG 8113