dekom-mon копия     135px-Coat of_Arms_of_Vinnytsa_Oblast.svg     УДЦТКУМ   
Вхід на сайт
Хто на сайті?
На даний момент 128 гостей на сайті
Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні402
mod_vvisit_counterВчора373
mod_vvisit_counterЗа тиждень1539
mod_vvisit_counterМинулого тижня3047
mod_vvisit_counterЗа місяць7871
mod_vvisit_counterМинулий місяць11606
mod_vvisit_counterВсього265876

В онлайні (20 хвилин тому): 25
Твій IP 173.245.52.102
,
Now is: 2018-07-19 21:19

ЗВІТ
ПРО ПРОведення  семінару(СТП) з пішохідного туризму
ІІ КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ
у карпатах  (Івано-Франківська та Закарпатська області)

Мета семінару:

  • Формування рівня загальної та спеціальної фізичної підготовленості, вдосконалення техніко-тактичних навичок подолання схилів, спусків та підйомів.
  • Підбір і розробка маршрутів II категорії складності для подальшого їх проходження групами учнівської молоді, збір інформації (картографічний матеріал, описи маршрутів і т.д.) для наступних туристських груп.

Завдання семінару:

  • провести семінар середньої туристської підготовки з пішохідного туризму із заліковим походом ІІ категорії складності на території Івано-Франківської та Закарпатської облатей.
  • набуття теоретичних зань та практичних умінь щодо подолання природніх перешкод а також навичоки орієнтування на місцевості.
  • оцінити ефективність впливу засобів пішохідного туризму на показники функціонального стану серцево-судинної системи (за значеннями частоти серцевих скорочень);
  • формування почуття колективізму,підпорядкування особистісних інтересів суспільним; виховання витривалості і морально-вольових якостей людини;
  • узагальнення відеоматеріалів  для методичного посібника із пішохідного туризму;

  Маршрут семінару середньої – туристської підготовки педагогічних кадрів для подальшої організації пішохідних походів з вихованцями спланований з урахуванням вимог дотримання тактики проведення пішохідних походів за маршрутом Вінниця – Івано – Франківська  - Закарпатська області .

     За своєю протяжністю, тривалістю та складністю маршрут відповідає вимогам походу ІІ кт.складності(160км.).

   Під час проведення семінару формувався рівень загальної та фізичної підготовленості, вдосконалювалися техніко-тактичні навики подолання схилів, спусків та підйомів.

    Учасники отримали досвід походу в гірському районі, подолання різних складних перешкод, характерних  для гір а сааме: численні набори висот, броди, завали дерев, заболочені ділянки, корумники, круті трав’яні схили а також  закріпили знання середньої туристичної підготовкизі спортивного туризму, краєзнавства, природознавства, топографії, які необхідні для учасників високого рівння фізичної і технічної підготовки.

Окрім спортивної частини семінару учасники ознайомились з памятками природи та архітектури, з географічним районом Закарпаття, Карпат у період міжсезоння.

Маршрут семінару пройдений, план походу та завдання семінару виконано.

Всі учасники семінару склали залік про закінчення семінару та отримали довідки про можливість проведення туристських спортивних походів ІІ к. складності.

 

 

Керівник семінару: Самелюк В.Ф.

Заступник керівника: Воронін С.В.